iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Poszukiwane zdjęcia ulicy Górnośląskiej!

Masz w domowym archiwum zdjęcie jakiegoś fragmentu ulicy Górnośląskiej? A może rodzinną fotografię z niedzielnego spaceru? Może ktoś uwiecznił Twoją zabawę z przyjaciółmi? Twoje wspomnienia mogą tworzyć nowy wygląd remontowanej Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Pełną parą ruszył remont filii biblioteki przy Górnośląskiej 29. Projekt jej przemiany zakłada nowoczesny design połączony z nutą nostalgii. Na ścianach pojawi się grafika, będąca mieszanką historycznych zdjęć ulicy Górnośląskiej oraz ludzi, którzy sfotografowali się w jej przestrzeni. Wnętrze będzie zatem przypominało historię głównej arterii Kalisza i przywoływało miłe wspomnienia.

Biblioteka ogłasza pospolite ruszenie pod hasłem GÓRNOŚLĄSKA NA TAPECIE. Każdy, kto posiada w domowych archiwach fotografie zrobione na ulicy Górnośląskiej albo w lokalu czy sklepie przy niej usytuowanych i chce się nimi podzielić, proszony jest o kontakt z Biblioteką Główną przy ul. Legionów 66.

Można przyjść ze zdjęciami w godzinach pracy biblioteki: od poniedziałku do środy od 10.00 do 18.00, a w czwartek i piątek od 8.00 do 16.00. Podajemy także numer telefonu: 62 753 02 63. Jeśli ktoś nie chce rozstawać się ze swoimi zdjęciami, bibliotekarze wykonają ich skany, a oryginały zwrócą właścicielom.

Książnica zaprasza kaliszan do dzielenia się pamiątkami! Może to Twoje zdjęcie ozdobi odnowioną bibliotekę


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU