iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Potrącenie pieszej na skrzyżowaniu Sukienniczej i Piekarskiej. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Zespołu do spraw Wykroczeń wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 stycznia w Kaliszu.

- Do zdarzenia doszło około godz. 15:00 na wysokości skrzyżowania ulic Sukienniczej i Piekarskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca białego busa nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez wyznaczone i oznakowane skrzyżowanie doprowadzając do jej potrącenia - podają kaliscy policjanci.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie mundurowi proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu, którego kierujący dopuścił się spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU