iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Powitali jesień na rowerach

Zdjęcie: opatowek.pl

Za nami Profilaktyczny Rajd Rowerowy „Powitanie Jesieni 2022”, promujący zdrowy styl życia bez nałogów, który zgromadził 150 osób. Uczestnicy pokonali 17 kilometrów na trasie Opatówek, Trojanów, Porwity, Cienia Druga, Cienia Trzecia, Opatówek.

Miejscem docelowym rajdu była siedziba Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej. Gospodarze tej placówki na czele z Kierownik Joanną Pilas serdecznie powitali cyklistów. Każdy z uczestników rajdu posiadał niepowtarzalną szansę doświadczenia wrażeń muzycznych, zapoznania się z galerią prac plastycznych uczestników warsztatów. Występy i prezentacja wokalnych talentów muzycznych spotkała się z aplauzem widzów. Osobisty dobór repertuaru przez wykonawców zgodnie z ich zainteresowaniem i gustem znalazł odbiorców wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Gromkie i głośne brawa widzów były podziękowaniem dla wykonawców oraz kadry WTZ, która zadbała o wysoką jakość doświadczeń muzycznych. Spotkanie to było niepowtarzalną szansą doświadczenia integracji naszej społeczności lokalnej, a zarazem poznania Warsztatów.

Koordynator i realizator rajdu GOPS Opatówek przygotował dla cyklistów poczęstunek w postaci: bigosu, pączków, słodyczy, herbaty, kawy i zimnych napojów. Dla dzieci i młodzieży przygotowano gry sportowe z nagrodami. Konkurencje spotkały się ze szczególnym zainteresowaniem. Aktywność ta była właściwym doborem zajęć w profilaktyce uzależnień behawioralnych, promując zdrowy styl życia bez nałogów.

 
Źródło: opatowek.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU