iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

Poznajesz do kogo należy ten rower?

2019-05-29 08:05:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu ustalają dane personalne mężczyzny, który zginął w wypadku kolejowym 25 maja. Osoby, które rozpoznają na zamieszczonym zdjęciu rower, który znaleziono w pobliżu ofiary wypadku, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kaliszu prowadzą czynności w sprawie wypadku kolejowego, do którego doszło 25 maja około godz. 1.30, w pobliżu stacji kolejowej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pociąg towarowy potrącił znajdującego się przy torach mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Do chwili obecnej nie udało się ustalić danych ofiary, która nie miała przy sobie jakiegokolwiek dokumentu lub rzeczy pozwalających na ustalenie jej tożsamości. Dlatego policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które podejrzewają kim mógł być mężczyzna lub są w stanie pomóc w ustaleniu jego personaliów. Zamieszczamy zdjęcie roweru, który zabezpieczono na miejscu zdarzenia.

 

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać pod numerami telefonów: 62 765 53 70 w godzinach 7:30-15:30, bądź  62 76 55 900 całodobowo.

 

 
Źródło: KMP Kalisz


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl