iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Ciekawostki

Prestiżowa nominacja dla www.zKaliszaDoKamerunu.pl

2021-02-05 09:02:00

To wielkie wyróżnienie, choć to na razie nominacja, dla internetowej gry stworzonej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Asnyka. Tym razem gra o przygodach Stefana Szolca-Rogozińskiego trafiła do prestiżowego konkursu Mobile Trends.

Gra www.zKaliszaDoKamerunu.pl otrzymała nominację do MOBILE TRENDS AWARDS 2020 i konkuruje - między innymi - z projektami Muzeum Narodowego czy Polskiego Radia w kategorii STRONA MOBILNA / RWD - KULTURA I EDUKACJA. Czy ten niezwykły edukacyjny projekt, zrealizowany wspólnie przez kaliską bibliotekę i grupę Panowie Programiści, zdobędzie nagrodę? Dowiemy się podczas Gali MTA zaplanowanej na 4-5 marca 2021 roku.

 

Mobile Trends Conference to doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku. To już zatem 10. edycja największej w Polsce cyklicznej konferencji poświęconej nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile.

 

Przypomnijmy, że jest to kolejne wyróżnienie dla www.zkaliszadokamerunu.pl. Pod koniec minionego roku strona została podwójnie doceniona w prestiżowym międzynarodowym konkursie na najlepsze strony internetowe, co roku ogłaszanym przez witrynę Awwwards. Otrzymała wyróżnienie oraz tytuł "Mobile excellence" za doskonałe dopasowanie do urządzeń mobilnych.

Przypomnijmy, że projekt został dofinansowany ze środków Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” i budżetu Miasta Kalisza.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl