iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Prezydent lansuje się na miejskich autobusach?

2021-05-04 14:05:00

Radny Dariusz Grodziński zasugerował swego czasu prezydentowi Krystianowi Kinastowskiemu, aby ten zaprzestał reklamowania się na pojazdach Kaliskich Linii Autobusowych.

- Wbrew temu co pan napisał w swoim piśmie, takie reklamy wcale nie są działaniem korzystnym dla miasta i mieszkańców. Nieprawdziwe jest też stwierdzenie, że miasto Kalisz nie ponosi z tytułu tych reklam żadnych kosztów. Ponieważ w życiu nie ma nic za darmo. (...) Utrata możliwości zarobkowania przez KLA, to też koszt nas wszystkich - zwracał uwagę kaliski radny miejski.

 

Zażądał więc m.in. podliczenia kosztów jakie miasto poniosło na umieszczenie reklam z wizerunkiem prezydenta na kaliskich autobusach oraz ujawnienia informacji od kiedy i jaką wartość rynkową zajmują reklamy z wizerunkiem Krystiana Kinastowskiego.

 

W odpowiedzi usłyszał, że umieszczone na autobusach KLA reklamy z wizerunkiem prezydenta Kalisza, są jednym z elementów promocji miejskich programów i zostały umieszczone nieodpłatnie, a podstawie aneksu do umowy pomiędzy miastem a spółką KLA.

 

- W ten sposób promowane były programy - Białe Soboty oraz Kaliska Karta Mieszkańca. Miasto poniosło z tego tytułu jedynie jednorazowy koszt wykonania usługi oklejania w wysokości 12 300 zł brutto - wyjaśnia Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.

 

Jednocześnie dodaje, że reklamy miejskich programów znajdują się na sześciu autobusach – dwa z nich są oklejone całe, a cztery mają oklejone tylko tyły.

 

- Nie ma podstaw, by mówić o utracie możliwości zarobkowania przez KLA. Spółka dysponuje łącznie trzydziestoma trzema autobusami, na których można zamieszczać reklamy. Obecnie reklamy znajdują się tylko na dziewiętnastu pojazdach, aż czternaście z nich ma wolną powierzchnię reklamową, co jest jednoznaczne z faktem, że KLA nie ponosi rzekomych strat - przekonuje prezydent Kalisza.

(alf)

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl