iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Przejazd kolejowy zostanie wyłączony z ruchu

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu informuje, że w związku z zaplanowanym przez PKP remontem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Księżnej Jolanty, od 16 października od godz. 8.00 do 30 października do godz. 23.00 ww. przejazd kolejowy zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego. Ruch pieszych zostanie skierowany na tymczasowe przejście w obrębie przejazdu.

Na czas trwania robót wyznaczone zostaną następujące trasy objazdu:

I. Z Kalisza w kierunku Brzezin oraz ul. Starożytnej:

a) dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,5 t i wysokości do 3 m przez: ul. Częstochowską, ul. Rzymską (droga wojewódzka nr 450), ul. Galla Anonima, ul. Ptolemeusza, ul. Ks. Jolanty,
b) dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 t przez: ul. Łódzką (droga krajowa nr 12) do miejscowości Opatówek, następnie przez miejscowości Trojanów, Szałe, ul. Pokrzywnicką do ul. Starożytnej,
c) dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 t przez: ul. Łódzką (droga krajowa nr 12), Opatówek, Błaszki, dalej drogą wojewódzką nr 449 do Brzezin, następnie przez Godziesze Wielkie, Borek do ul. Starożytnej.

 

II. Od strony Brzezin w kierunku Kalisza:

a) dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,5 t i wysokości do 3 m przez: Godziesze Wielkie, Borek, ul. Starożytną, ul. Ks. Jolanty, ul. Ptolemeusza, ul. Wykopaliskową, ul. Rzymską do ul. Częstochowskiej,
b) dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 2,5 t: drogą wojewódzką nr 449 do Błaszek, drogą krajową nr 12 przez Opatówek do ul. Łódzkiej w Kaliszu (droga krajowa nr 12).


III. Objazdy dla autobusów komunikacji zbiorowej:

a) od Ronda Na Trakcie Wieluńskim w Kaliszu (skrzyżowanie ul. Częstochowska/Ks. Jolanty) przebiegał będzie przez: ul. Częstochowską, ul. Rzymską, ul. Galla Anonima, ul. Ptolemeusza, ul. Ks. Jolanty do ul. Starożytnej.
b) od strony m. Szałe i m. Wolica przebiegał będzie przez: ul. Starożytną, ul. Ks. Jolanty, ul. Ptolemeusza, ul. Wykopaliskową, ul. Rzymską do ul. Częstochowskiej.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU