iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Siatkówka

Rewanż z Developres już w piątek!

2021-03-18 12:03:00

W sobotę kaliskie siatkarki otworzyły fazę play-off w TAURON Lidze meczem w Rzeszowie. Pełne emocji spotkanie niestety zakończyło się zwycięstwem Developresu 3:1, chociaż losy każdego poza trzecim setem ważyły się aż do wyrównanej końcówki. Pojedynek zostawił nadzieję na jeszcze więcej emocji w rewanżu, tym razem w kaliskiej hali.

W sobotni wieczór postawiliśmy liderkom tabeli trudne warunki wygrywając pierwszego seta i walcząc o zwycięstwo w drugiej partii do ostatniej piłki, a całe spotkanie nie przypominało pojedynku pomiędzy 1 a 8 zespołem fazy zasadniczej. Tylko trzeci set kończył się różnicą punktów większą niż dwa. Z obu stron świetne mecze rozegrały atakujące, Monika Gałkowska (26 punktów) i Kiera Van Ryk (34 punkty i statuetka MVP). Na wyróżnienie zasługuje również postawa naszego zespołu w pracy systemu blok-obrona. Zaliczyliśmy 10 punktowych bloków, oraz 17 wybloków. Ostatecznie Developres pomimo zwycięstwa wcale nie może być pewny awansu do półfinału rozgrywek.

 

Zabrakło jednej piłki w końcówce drugiego seta i być może ten mecz potoczyłby się zupełnie inaczej - mówiła po meczu Monika Ptak. Nie ma co jednak myśleć zbyt długo nad tym co było, teraz trzeba skoncentrować się na meczu w piątek, a później na środzie. Przy pomeczowej wypowiedzi Moniki dla kanału Developresu obecna była kapitan rzeszowskiego zespołu, Jelena Blagojević, która zdecydowanie nie zgodziła się z sugestią, że do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebny będzie jeszcze trzeci mecz.

 

Rywalizacja w ćwierćfinale toczy się do dwóch zwycięstw. Transmisję z meczu od 17:30 przeprowadzi Polsat Sport.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl