iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Ruszyły zapisy na Formoza Challenge. Już blisko 300 chętnych

2021-04-09 09:58:15

Formoza Challenge to nic innego jak bieg z przeszkodami i dobra zabawa dla każdego, kto chce się zmierzyć z torem zaprojektowanym i przygotowanym przez morskich komandosów z Gdyni. Hasłem imprezy jest „nigdy nie zostawiamy swoich!”, co oznacza możliwość wspierania się zawodników na trasie i wspólne pokonywanie przeszkód.

- To także ponad 50 zróżnicowanych przeszkód od zagadek mentalnych, przez umiejętność celnego strzelania na równoważniach czy linach kończąc - zachęcają organizatorzy.

Tegoroczny cykl biegów Formoza Challenge rozpocznie impreza w Kaliszu (16 maja), w Lasku Winiarskim. Może wziąć w niej udział każdy a organizatorzy przygotowali zróżnicowane poziomy trudności - od podstawowego, po format Ultra (bieg z plecakiem i atrapą karabinu). Zaś dla najmłodszych przygotowano rywalizację w formule 4fun, czyli każdy wygrywa. FC jest przedsięwzięciem mającym dać endorfiny każdemu, nie tylko wyjadaczom biegania, ale także osobom, które chcą spróbować biegu z przeszkodami po raz pierwszy. Każdą przeszkodę można wykupić przysiadami czy pompkami, nie ma przymusu pokonania wszystkiego.

Formoza   Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości   a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach – podkreśla Szymon Sobczak, dyrektor biegu.

Zapisy do FC ruszyły na stronie organizatora, a chętnych nie brak. Swój udział w przedsięwzięciu zapowiedzieli już kaliscy samorządowcy.

- Formoza Challenge to zupełnie nowa propozycja wśród imprez sportowych organizowanych w Kaliszu. Zapraszam do udziału wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości. Żeby udowodnić, że Formoza Challenge jest dla każdego, wspólnie z wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym wystartujemy w drużynie prezydenckiej.   Dołączy   do   nas   zwycięzca   licytacji   WOŚP. Wydarzenie   będzie   też   okazją   do zaprezentowania kaliszanom elitarnej morskiej jednostki, wymienianej przy akcjach wojsk specjalnych obok GROM-u, NIL-a, czy AGAT-u. – zachęca Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.

(alf)iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl