iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

"Śladami bł. Franciszka Stryjasa" na dwóch kółkach

Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wycieczek na Rodzinny Rajd Rowerowy "Śladami bł. Franciszka Stryjasa". Start imprezy zaplanowano na 17 września o godz. 11:30 obok Sanktuarium NNMP w Chełmcach.

Trasa Rajdu Rowerowego obejmie ok. 20 kilometrów i będzie przebiegała przez  Chełmce, Saczyn, Takomyśle, Bronibór, Kuczewolę, Borek Księży, Iwanowice, Korzekwin, Popów do Szczytnie, gdzie odbędzie się poczęstunek i wspólne ognisko. Punkt rejestracyjny uczestników będzie czynny w dniu Rajdu w godz. 10:30 - 11:15, a wyjazd zaplanowano o 11:30. 

Odwiedzane miejscowości w zdecydowanej większości są związane z życiem i działalnością bł. Franciszka Stryjasa, świeckiego katechety, który zginął męczeńską śmiercią w 1944 r. Poprzez rajd chcemy przypomnieć tę postać, a także promować aktywny i zdrowy tryb życia. Przejazd odbywa się zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego, a szczegóły określa Regulamin Rajdu.

 

Zapisy na Rajd trwają do 15 września br. poprzez platformę elektronicznezapisy.pl. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a dla grupy pierwszych zapisanych uczestników przewidziane są upominki.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU