iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

"Spotkania ze sztuką" w Opatówku

Zdjęcie: Mateusz Raczyński

23 czerwca w Opatówku odbył się koncert zespołu Stach Bukowski. Ze względu na niepewną pogodę wydarzenie przeniesiono do Gminnego Ośrodka Kultury.

Młodzi muzycy znani z takich utworów jak "Noc", "Chłodno" czy "Lew" zagrali bardzo dynamiczny i energiczny koncert w sali GOK. Zespół wystąpił w składzie: Stach Bukowski (wokal i perkusja), Agnieszka Kamińska (gitara basowa, wokal) oraz Robert Ostoja-Lniski (gitara elektryczna). Młodzi muzycy mają na swoim koncie debiutancki krążek "Czerwony SUV", a także kilka singli oraz piosenki nagrane wspólne m.in. z Kwiatem Jabłoni oraz Natalią Zastępą. Wszystkie najważniejsze utwory z dotychczasowego dorobku zespołu mogła usłyszeć publiczność w Opatówku. Był to kolejny koncert w ramach cyklu "Spotkania ze sztuką", który organizowany jest od 2014 roku.

Po zakończeniu koncertu zebrani mogli skosztować poczęstunku przygotowanego przez panie z KGW Borów, a także dzięki wsparciu firmy Planteon. 

Organizatorem koncertu jest Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka", a współorganizatorem - Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku. Koncert był dofinansowany ze środków Powiatu Kaliskiego w ramach projektu "Muzyczne powitanie lata z kuchnią regionalną".

Koncert zorganizowany był przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU