iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Sprawdź kogo szukają pracodawcy

2021-05-26 13:05:00

Poniżej publikujemy oferty pracy znajdujące się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu z 25 maja.

1. Placówka Straży Granicznej w Kaliszu, ul. J. Sułkowskiego 9

prowadzi:

 

Nabór do służby przygotowawczej w Straży Granicznej

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl.

Szczegółowych informacji dotyczących przebiegu procedury kwalifikacyjnej udziela Nadodrzański Oddział Straży Granicznej pod wskazanymi numerami telefonów; tel. 68 358 23 26, 68 358 20 76,

68 358 22 61, 68 358 22 04.

 

2. Hurtownia w Kaliszu, tel. 510 285 251

zatrudni:

 

Kierowcę - magazyniera

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, wskazane doświadczenie.

 

3. Spółka w Kucharach, tel. 62 769 66 00, e-mail: sekretariat@prosna.com.pl

zatrudni:

 

Laboranta / Laborantkę

Wymagania: Wykształcenie średnie/wyższe chemiczne lub ochrona środowiska, znajomość podstawowych technik analitycznych, znajomość wyposażenia laboratoryjnego, umiejętność przeprowadzenia prostych obliczeń chemicznych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

4. Firma w Kaliszu, e-mail: sekretariat@polifarb.kalisz.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. obsługi klienta i marketingu

Wymagania: Dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację.

 

5. Spółka w Kucharach, tel. 62 769 66 00, e-mail: sekretariat@prosna.com.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. ochrony środowiska

Wymagania: Wykształcenie wyższe drugiego stopnia na kierunku ochrona środowiska, znajomość przepisów prawnych w zakresie: Prawo wodne, ustawa o odpadach, Prawo ochrony środowiska, ustawy związanej z emisją gazów cieplarnianych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 604 535 305, 605 610 910

zatrudni:

 

Osoby sprzątające

Wymagania: Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

7. Przychodnia w Kaliszu, e-mail: kontakt@magdomed.pl

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, prawo jazdy kat. B.

8. Wyższa Szkoła Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie, tel. 22 602 44 18 lub 22 602 44 19 lub 22 602 44 31

prowadzi:

 

Rekrutację na studia w WSWS

Ruszyła kolejna edycja studiów I stopnia w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości na kierunku Penitencjarystyka, której celem jest przygotowanie funkcjonariuszy więziennictwa do realizacji zadań wynikających z ustawy o Służbie Więziennej. Student Uczelni jest powoływany do służby kandydackiej i tym samym od pierwszego dnia studiów w Uczelni jest funkcjonariuszem Służby Więziennej.

Nabór trwa od 15 marca 2021 roku do 31 maja 2021 roku. Na studia może zostać przyjęta osoba, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji - szczegóły są zamieszczone w zakładce "Rekrutacja" na stronie Uczelni: www.swws.edu.pl.

W czasie trwania studiów studenci są skoszarowani, a Uczelnia zapewnia bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie i umundurowanie. Studenci-Funkcjonariusze od początku otrzymują co miesiąc dodatek za stopień w kwocie 792 zł - w chwili przyjęcia do służby jest to stopień szeregowego SW.

Przyjęcie do służby planowane jest we wrześniu 2021 r., a zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się w październiku 2021 r. i są prowadzone w Kampusie Mundurowym SWWS w Kaliszu. Studia stacjonarne I stopnia w służbie kandydackiej kończą się egzaminem licencjackim i możliwością przystąpienia do egzaminu na pierwszy stopień w korpusie chorążych SW. Absolwenci otrzymują dyplom – tytuł licencjata oraz akt nadania stopnia młodszego chorążego Służby Więziennej. Maja też możliwość kontynuować studia II stopnia w służbie kandydackiej, które zakończą się egzaminem magisterskim i możliwością przystąpienia do egzaminu na pierwszy stopień w korpusie oficerskim. Absolwenci otrzymują dyplom – tytuł magistra oraz akt nadania stopnia podporucznika Służby Więziennej.

Absolwenci I i II stopnia studiów w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości mają gwarancję zatrudnienia jako funkcjonariusze w jednostkach organizacyjnych Służby Więziennej w całej Polsce.

W przypadku pytań w sprawie Uczelni serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Organizacji Kształcenia SWWS (tel. 22 602 44 18 lub 22 602 44 19 lub 22 602 44 31).

 

9. Sklep w Kaliszu, e-mail: agd1001@op.pl

zatrudni:

 

Sprzedawcę / Pakowacza ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w handlu, osoba chętna do przyuczenia.

 

10. Firma w Kaliszu, e-mail: n.kedzia@qualum.pl, tel. 507 377 373

zatrudni:

 

Spawacza

Wymagania: Certyfikat spawacza, sprawność manualna, wysoka koncentracja i dokładność, wymagane doświadczenie na stanowisku spawacza.

 

11. Firma w Nowych Skalmierzycach, e-mail: praca@halfen.com

zatrudni do:

 

Obsługi pras i nagrzewnic

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace. Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę pracy.

 

12. Firma w Kaliszu, tel. 575 070 704, e-mail: 48pl.kalisz@wp.pl

zatrudni:

 

Kierowcę kat. B

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, odpowiedzialność, motywacja do pracy. Praca na terenie Kalisza i okolic.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 607 373 317

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, kursy i szkolenia specjalistyczne w zakresie fizjoterapii, łatwość nawiązywania kontaktów z pacjentem, umiejętność pracy w zespole.

 

14. Firma w Kaliszu, e-mail: hnetools@wp.pl

zatrudni:

 

Magazyniera

Wymagania: Wykształcenie zawodowe.

15. Firma w Kaliszu, tel. 794 100 945

zatrudni:

 

Kierowcę - transport sanitarny (praca na terenie woj. wielkopolskiego)

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

 

16. Muzeum w Kaliszu, e-mail: biuro@muzeumwkaliszu.pl

zatrudni:

 

Specjalistę do spraw inwestycji

Wymagania: Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub pokrewnym, także związanym z ochroną zabytków, znajomość ustawy Prawo budowlane oraz Ustawy o Ochronie Zabytków i Opiece nad zabytkami, znajomość procesu budowlanego oraz umiejętność przygotowania i rozliczania zadań remontowych oraz inwestycyjnych, zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej, prawo jazdy kat. B. Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy na budowie. Zatrudnienie na pełny etat na trzymiesięczny okres próbny od dnia 1 sierpnia 2021 r. Stanowisko biurowe, połączone z wyjazdami w tereny objęte inwestycją. Praca od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 7:30 do 15:30. CV i list motywacyjny wraz z oświadczeniem RODO Kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie oraz doświadczenie.

Kandydatki i kandydaci powinni przesłać aplikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@muzeumwkaliszu.pl do dnia 28.05.2021 r. do godz. 15:00.

Prosimy o dołączenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw inwestycji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach, w tym o dostępie do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

 

17. Zakład w Kaliszu, tel. 501 212 882

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Praktyka na stanowisku, umiejętność szycia na stebnówce. Istnieje możliwość zatrudnienia na ½ etatu.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 512 331 253, 512 331 251

zatrudni:

 

Montera

Wymagania: Chęci do pracy, dobry stan zdrowia, mile widziane doświadczenie, osoba chętna do przyuczenia. Monter konstrukcji stalowych i rurociągów.

 

19. Firma w Kaliszu, tel. 512 331 253, 512 331 251

zatrudni:

 

Spawacza TIG 141

Wymagania: Uprawnienia spawacza TIG 141, dobry stan zdrowia, mile widziane doświadczenie, osoba chętna do przyuczenia.

 

20. Firma w Kaliszu, tel. 600 464 062

zatrudni:

 

Pracowników ogólnobudowlanych

Wymagania: 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi.

 

21. Firma w Kaliszu, tel. 62 505 52 06 e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Kontrolera jakości

Wymagania: Wykształcenie średnie, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie wykonywanych obowiązków, sumienność w wykonywaniu obowiązków, asertywność, umiejętność pracy w zespole.

 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl