iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Straż miejska będzie kontrolowała miejsca czasowego zatrzymania się i postoju

Zdjęcie: sm.kalisz.pl

Straż Miejska Kalisza przypomina kierowcom, że na terenie miasta występują miejsca z możliwością czasowego zatrzymania się i postoju. Należy jednak stosować się do oznakowania.

Wspomniane miejsca mają na celu umożliwić krótkotrwałe unieruchomienie pojazdu w celu zabrania lub wysadzenia pasażera przed takimi obiektami jak np. urzędy, różnego rodzaju instytucje czy budynki użyteczności publicznej. Są to miejsca znajduje się przy ulicach Górnośląskiej, Młynarskiej, Częstochowskiej, Dobrzeckiej oraz Dworcowej. Okazuje się jednak, że kierowcy wydłużają czas postoju.

- W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców odnośnie nieprawidłowego parkowania pojazdów na wyznaczonych miejscach parkingowych, gdzie obowiązuje znak drogowy B-35 „z ograniczeniem czasowym”, Straż Miejska zapowiada wzmożone działania. Kontrolami zostaną objęte miejsca w których występuje możliwość parkowania na określony czas. Osoby nie stosujące się do znaków i wydłużające sobie czas parkowania w tym miejscu muszą liczyć się z konsekwencjami karnymi przewidzianymi w Kodeksie Wykroczeń - informuje straż miejska.

Źródło: sm.kalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU