iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Strażacki konkurs rozstrzygnięty

Zdjęcie: opatowek.pl

129 prac wpłynęło na Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny w gminie Opatówek.

9 stycznia jury w składzie: Anna Zdyb - przewodnicząca, Małgorzata Judasz - sekretarz, Bogdan Marszał, Henryk Łazarek, Wiesław Baran, Małgorzata Matysiak, przejrzała prace plastyczne zgłoszone na etap gminny Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w gminie Opatówek.

Na konkurs wpłynęło: 15 prac ze Szkoły Podstawowej w Chełmcach,  2 prace z OSP Chełmce, 29  prac ze Szkoły Podstawowej w Opatówku, 55 prace ze Szkoły Podstawowej w Rajsku, 16 prac ze Szkoły Podstawowej w Tłokini Wielkiej, 12 prac z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej.

 

Nagrody w kategorii przedszkoli (I grupa):

  • I miejsce – Amelia Mańka, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku, opiekunka Marzena Lipińska
  • II miejsce – Kacper Jakóbczak, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku, opiekunka Marzena Lipińska
  • II miejsce – Marcelina Szewczyk, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku, opiekunka Marzena Lipińska


wyróżnienia:

  • Szymon Matczak, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku, opiekunka Marzena Lipińska
  • Tadeusz Ruch, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku, opiekunka Marzena Lipińska

 

Nagrody w kategorii klas I-IV szkół podstawowych (II grupa):

  • I miejsce – Natalia Zgarda, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 4 B, opiekunka Joanna Litwin
  • II miejsce – Barbara Prus, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 3, opiekunka Agata Wegner („Pożar w górach”)
  • III miejsce – Aleksandra Jarek, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 4, opiekunka Joanna Litwin

wyróżnienia:

  • Joanna Woźny, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 1, opiekunka Agnieszka Wałęsa
  • Laura Szczepaniak, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 2 C, Aneta Cyl
  • Barbara Prus, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 3, opiekunka Agata Wegner (Akcja ratunkowa strażaków”)

 

Nagrody w kategorii klas V-VIII szkół podstawowych (III grupa):

  • I miejsce - Filip Gąsiorowski, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 6 C, opiekunka Joanna Litwin
  • II miejsce – Aleksandra Raszewska, Szkoła Podstawowa w Chełmcach, kl. 6, opiekunka Damiana Rutkowska
  • III miejsce – Julia Janiak, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 7 C, opiekunka Joanna Litwin

wyróżnienia:

  • Wiktor Kwiatkowski, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 6 A, opiekunka Joanna Litwin
  • Michalina Gralińska, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 7, opiekunka Joanna Litwin

wyróżnienia na etapie gminnym:

  • Wiktoria Czarnecka, Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, kl. 7, opiekunka Urszula Borwik
  • Agnieszka Bączkiewicz, Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, kl. 6, opiekunka Urszula Borwik

W kategorii szkół ponadpodstawowych nie zgłoszono żadnych prac.


Wyróżnienia  w kategorii osób dorosłych (IV grupa):

  • Agnieszka Pawelec – Warsztat Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej, opiekunka Aleksandra Kopczyk
  • Bartłomiej Makowski – Warsztat Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej, opiekunka Joanna Grenda

 

Źródło: opatowek.pl





Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU