iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Świętowali złote gody

Zdjęcie: Magdalena Furmaniak, Magdalena Bartnik, KPM

Prezydent Krystian Kinastowski, w imieniu Prezydenta RP, wręczył siedemnastu parom świętującym złote gody okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Włodarz miasta życzył jubilatom zdrowia oraz dalszych długich wspólnych lat w szczęściu. - Z wielkim optymizmem patrzę na pary, które przeżyły ze sobą pół wieku. Dajecie Państwo wiarę w to, że istnieją takie wartości, jak miłość i szacunek - mówił prezydent Krystian Kinastowski do par świętujących pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego. - Przyjmijcie życzenia dalszych długich lat wspólnego życia w zdrowiu, a także w radości, którą niesie Wasza miłość.

 

Złote gody świętowali: Janina i Zenon Borowscy, Maria i Janisław Czajczyńscy, Józefa i Józef Jurkiewiczowie, Joanna i Józef Kowalewscy, Irena i Roman Kraskowie, Małgorzata i Zdzisław Kulawinkowie, Barbara i Wojciech Leszczyńscy, Teresa i Grzegorz Łyskawscy, Janina i Jerzy Nowosielscy, Krystyna i Lechosław Pietrzakowie, Urszula i Mieczysław Prałatowie, Anna i Piotr Różańscy, Wiesława i Jerzy Stanisławkowie, Maria i Zbigniew Szczepaniakowie, Krystyna i Gustaw Tomczakowie, Władysława i Gabriel Waloryszakowie oraz Krystyna i Krzysztof Wojciechowscy.

 

Pary małżeńskie, które obchodzą pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego i z tej okazji zechcą osobiście odebrać z rąk prezydenta Kalisza okolicznościowe medale, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, proszone są o kontakt telefoniczny z Urzędem Stanu Cywilnego pod nr 62 504 97 83 lub osobiście, w urzędzie przy ul. T. Kościuszki 1A, na I piętrze, w pokoju nr 40. Procedura nadawania medali trwa około 6 miesięcy i z przyczyn niezależnych od urzędu może ulec wydłużeniu. Pary, które złożyły już akces i oczekują na spotkanie z prezydentem miasta Kalisza proszone są o cierpliwość i zrozumienie.

Źródło: kalisz.pl


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU