iKalisz.pl reklamy
Z policji

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą skarbonki z napiwkami w kaliskiej kawiarni. Rozpoznajesz?

Zdjęcie: KMP Kalisz

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w styczniu. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

 

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży do której doszło 15 stycznia br. na terenie jednej z kawiarni w Kaliszu. Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników ukradł skarbonkę z napiwkami.

- W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie. Informacje można przekazywać za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364 lub 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) - podaje kaliska policja.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU