iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Trzeciomajówka w Parku Miejskim?

Przed nami plenerowe wydarzenie z wieloma atrakcjami dla najmłodszych i nie tylko. Trzeciomajówka w Parku Miejskim w Kaliszu odbędzie się w godzinach 16.00 – 19.00.

– Popołudnie, 3 maja, warto spędzić w największym kaliskim parku. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Spotkajmy się na pikniku przy rzeźbie „Spoczywającej”, targu przy baszcie „Dorotce”, a także przy wspólnym poczęstunku. Zapraszam! - zachęca prezydent Krystian Kinastowski.

Na najmłodszych czekać będą uwielbiane dmuchane zjeżdżalnie. Do wspólnej zabawy zaproszą animatorzy. O aktywność sportową dzieci zadbają trenerzy i piłkarze KKS-u 1925 Kalisz.

Podczas pikniku członkowie Kalisia Nordic Team – Kalisz zaprezentują prawidłową technikę chodzenia z kijkami.

Na stoisku Miasta Kalisza będziemy informować m.in. o tym, jak uzyskać Kaliską Kartę Mieszkańca i jakie korzyści płyną z jej posiadania. Nie zabraknie również niespodzianek.

Kolejnym elementem Trzeciomajówki będzie targ przy baszcie „Dorotce”, gdzie wystawcy z Kalisza i regionu zaprezentują swoje wyroby. Pojawią się rośliny, miody, świece sojowe oraz rękodzieło. Do piątku, 28 kwietnia, Kancelaria Prezydenta Miasta przyjmuje zgłoszenia wystawców.

To jednak nie jedyne atrakcje Trzeciomajówki. W programie również wspólny grill, a także darmowe zwiedzanie Baszty „Dorotki” – Centrum Baśni i Legend oraz Lokacji Miasta.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU