iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Siatkówka

Turniej na Mikołaja w Opatówku

2019-12-10 11:12:00

Zacięta rywalizacja, dobra zabawa i przedświąteczne nastroje – w takiej atmosferze odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Opatówku.

W Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku, burmistrz Opatówka Sebastian Wardęcki wraz z dyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Opatówku Beatą Tomczak otworzyli Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn siatkarskich.

 

W pierwszym etapie zawodów spotkały się drużyny: uczniów SP Opatówek, młodzieżowej reprezentacji OSP Opatówek oraz Policjantów Komisariatu Policji w Opatówku. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.

W dalszej części turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Opatówek walczyli: nauczyciele szkół podstawowych, pracownicy Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek i policjanci. Wszystkie drużyny mogły liczyć na głośny doping z trybun, gdzie panowały sportowe i mikołajkowe nastroje. W czasie 5-godzinnych zmagań turniejowych uczestników wspierał również sekretarz gminy Opatówek Krzysztof Dziedzic, który na zakończenie wręczył drużynom podziękowania i dyplomy. W ostatecznym rozrachunku puchar trafił w ręce przedstawicieli policji, jednak jego zdobycie nie było łatwe, bowiem każda z drużyn reprezentowała bardzo wysoki poziom umiejętności.

 

 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl

Fotorelacja
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl