iKalisz.pl reklamy
Wydarzenia

Ty też możesz pobiec dla Jagódki!

2022-06-08 08:06:00

9 czerwca przypada "Dzień Przyjaciela". Stało się to okazją do zorganizowania wydarzenia o charakterze sportowym, które pokaże, że chora Jagódka ma wielu przyjaciół.


- Drodzy Biegacze, Sportowcy, Ludzie o Wielkich Sercach! Jak dobrze wiecie, nasza kochana Jagódka chorująca na SMA walczy o swoje życie. W swojej walce może liczyć na wsparcie szerokiej rzeszy Przyjaciół Aniołów. Dokładnie 9 czerwca przypada "Dzień Przyjaciela". Dlatego z tej okazji postanowiliśmy zorganizować wydarzenie o charakterze sportowym, które pokaże, że Jagódka ma wielu przyjaciół. To I Wirtualny Bieg "Przyjaciele RAZEM z Jagódką kontra SMA". Bieg odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej - informują organizatorzy wydarzenia.

 

Zapisy i regulamin - tutaj.

Kilka ważnych szczegółów:
  • Bieg ma charakter wirtualny. Odbędzie się 9 czerwca 2022 r. w godz. pomiędzy 6.00 - 24.00. Sami decydujecie, o której godzinie i w którym miejscu biegniecie.
  • Rekomendowany dystans to 5 kilometrów, ale ze względu na charakter wydarzenia można przebiec dłuższą lub krótszą trasę.
  • Trasę można przebyć biegiem, spacerem, rowerem, hulajnogą, na rolkach lub za pośrednictwem innej aktywności fizycznej.
  • Ze względu na charakter wydarzenia nie prowadzimy pomiaru czasu ani klasyfikacji - najważniejsza jest pomoc dla Jagódki.
  • Wpisowe to 20 złotych, ale można również przy zapisie wpłacić wyższą "cegiełkę"
  • Całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie Jagódki Michalak chorującej na SMA1.
  • Przed biegiem zostanie utworzone wydarzenie pod którym będzie można dokumentować ukończenie biegu.


Czytaj również

POLUB NAS NA FACEBOOKU