iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uderzyli mężczyznę i ukradli mu hulajnogę elektryczną

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Kaliscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło na terenie jednej ze stacji paliw w Kaliszu. Mężczyźni ukradli elektryczną hulajnogę o wartości 1 400 złotych.

Do zdarzenia doszło wieczorem 8 października. - Dwaj mężczyźni ukradli znajdującą się na stacji paliw hulajnogę. Kiedy właściciel jednośladu próbował odzyskać swoją własność, między mężczyznami doszło do szarpaniny. Ostatecznie właściciel jednośladu został uderzony przez jednego z napastników. Po całym zajściu sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia zabierając ze sobą skradzioną hulajnogę - informuje policja.

Policjanci o całym zdarzeniu zostali powiadomieni dopiero następnego dnia. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że sprawcy skontaktowali się z nim i żądali pieniędzy w zamian za zwrot hulajnogi.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawców tego przestępstwa. Okazało się, że to dwaj 20-latkowie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego sprawcy usłyszeli usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Za przestępstwa, których się dopuścili grozi im kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU