iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Ukradł agregat i szuka go policja

2021-05-27 07:05:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Do kradzieży agregatu gaśniczego przez nieznanego sprawcę doszło na terenie stacji paliw przy ul. Al. Wojska Polskiego w Kaliszu.

Zdarzenie miało miejsce 23 marca br. a postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży prowadzą funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
 
- W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt - apelują kaliscy mundurowi.
 
Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikowany jest przez policję, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie – asp. Małgorzatą Janiak pod numerami telefonów 47 77 51 305, 47 77 51 364 (sekretariat wydziału) lub całodobowo pod nr 47 77 51 900. 
 
Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.
 
(alf)

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl