iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Ukradł przesyłki kurierowi

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży przesyłek kurierskich. 20-latek wykorzystał chwilową nieuwagę pracownika firmy dostarczającej paczki i zabrał trzy przesyłki o łącznej wartości blisko tysiąca złotych.

- Do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zgłosił się pracownik firmy kurierskiej, który złożył zawiadomienie dotyczące kradzieży. Z relacji mężczyzny wynikało, że zaparkował swój pojazd i poszedł odszukać paczkę dla jednego z klientów. Kiedy znajdował się w przestrzeni ładunkowej auta, nieznana osoba wykorzystała ten moment i ukradła trzy przesyłki znajdujące się w kabinie kierowcy. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę blisko tysiąca złotych - informuje Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Jeszcze tego samego dnia sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Szybko ustalili kim może być sprawca kradzieży. Niespełna 24 godziny później 20-letni podejrzany został zatrzymany. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli również wszystkie skradzione przedmioty.

Następnego dnia 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione przedmioty zostały już przekazane pracownikom firmy kurierskiej.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU