iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Opatówek

Uratowali tonących, otrzymali podziękowania

2019-08-08 08:08:00

Burmistrz Opatówka Sebastian Wardęcki, spotkał się z policjantami, którzy wykazując się szybkim i zdecydowanym działaniem, przyczynili się do uratowania dwóch tonących mężczyzn.

St. sierż. Damian Dzik oraz sierż. Marcin Młynek - funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Opatówku, 3 lipca zauważyli topiącego się w stawie mężczyznę. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli akację ratunkową i wspólnymi siłami wyciągnęli tonącego na brzeg.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 11 lipca, kiedy to policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki  Społecznej st. sierż. Paweł Wilkaniec oraz sierż. Norbert Bendkowski, pełniący służbę w Sezonowej Komórce Specjalistycznej w miejscowości Szałe, dostrzegli znajdującą się w wodzie i będącą w stanie niebezpieczeństwa osobę. Bez chwili zawahania ruszyli na pomoc. Dzięki sprawnej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

 

Burmistrz Sebastian Wardęcki, w obecności zastępcy komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu mł. insp. Witolda Goździelewskiego oraz Komendanta Komisariatu Policji w Opatówku asp. Tomasza Dyrdziaka, podziękował funkcjonariuszom za sprawne i szybkie działanie, które pomogło uratować życie tych osób.

 

 

 W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl