iKalisz.pl reklamy
Z policji

Uszkodzenie auta na parkingu

Zdjęcie: KMP Kalisz

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego do którego doszło 22 grudnia 2023 roku w Kaliszu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych użytkowania pojazdu, uczestniczącego w zdarzeniu, proszone są o kontakt.

 

- Do zdarzenia doszło około godz. 11:30 na parkingu przy ulicy Handlowej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania w wyniku czego doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem koloru czerwonego - podają mundurowi.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie właściciela pojazdu, prosimy o kontakt kobietę, która tego dnia była użytkownikiem samochód koloru czerwonego. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych uszkodzonego pojazdu.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie sierż. szt. Ewelinie Dębowiak-Korkis tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU