iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uszkodził auto przy piekarni, policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 stycznia w Kaliszu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, proszone są o kontakt.

 

- Do zdarzenia doszło około godz. 17:55 w rejonie piekarni, przy ulicy Armii Krajowej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący najprawdopodobniej pojazdem marki Renault Clio nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Fiat Panda. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia - podaje kaliska policja.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy - informują mundurowi.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU