iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uszkodził blokadę parkingową i uciekł. Policja poszukuje sprawcy

Zdjęcie: KMP Kalisz

Policjanci Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 stycznia ok. godz. 15:50 w Kaliszu, przy ulicy Rodzinnej na wysokości posesji nr 3.

- Kierujący pojazdem marki Volkswagen, koloru białego nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego dokonał uszkodzenia blokady parkingowej, następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wszystkich świadków zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod nr telefonu 47 77 51 475 - informują policjanci.

- W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU