iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uszkodził pojazd i odjechał. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kaliszu.

Do zdarzenia doszło 10 października około godz. 15:00 na skrzyżowaniu ul. Długosza i Piskorzewie w Kaliszu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem (najprawdopodobniej koloru brązowego), nie zachował bezpiecznego odstępu wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia pojazdu marki Seat. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia - podaje policja.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych samochodu, który uczestniczył w zdarzeniu - informują mundurowi.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU