iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uszkodził samochód zaparkowany w galerii handlowej i odjechał. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 sierpnia na terenie parkingu jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt.

 

Do zdarzenia doszło około godz. 17:50 na parkingu podziemnym „Galerii Amber”. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca toyoty yaris nie zachował szczególnej ostrożności podczas manewru cofania, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Mercedes, koloru ciemnego (w wyniku uderzenia, w mercedesie zostało uszkodzone lewe tylne naroże pojazdu). Kierowca mercedesa oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje policja.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne zaparkowanego mercedesa.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak, tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU