iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uszkodził zaparkowanego VW i odjechał. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 8 maja w Kalisz. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt.

 

- Do zdarzenia doszło w godzinach 9:00 – 17:00 na parkingu przy ulicy Al. Wolności, na wysokości numeru 12. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nieznanego pojazdu nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Volkswagen T5 koloru ciemno czerwonego - opisują mundurowi.

Sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia - podaje policja.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać st. sierż. Ewie Działosze, tel. 47 77 513 06 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU