iKalisz.pl reklamy
Siatkówka

Utalentowana młoda libero w drużynie seniorskiej MKS-u

2022-06-15 09:06:00

Trwa kompletowanie składu na przyszły sezon w sekcji siatkówki MKS-u Kalisz. Tym razem potwierdzony został pierwszy “transfer” z Akademii MKS Kalisz. Do seniorskiego zespołu dołącza utalentowana libero, dwukrotna mistrzyni Polski kadetek (2020, 2021) i mistrzyni Polski juniorek (2022) - Natalia Pajdak.


Kontrakt 18-letniej libero, to efekt planu wprowadzania do seniorskiego zespołu najbardziej utalentowanych zawodniczek Akademii MKS Kalisz, której zespoły w ostatnich trzech latach zdobyły 8 medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Pomóc w aklimatyzacji i odpowiednim wdrażaniu najlepszej młodzieży w kraju do realiów seniorskiej siatkówki ma pomóc doświadczenie trenera Marcina Widery. To architekt sukcesów akademii, który z młodzieżowymi zespołami MKS-u pracował od 2019 roku, a w przyszłym sezonie przejmie w kaliskim zespole rolę pierwszego trenera.

 

Natalia Pajdak reprezentowała barwy młodzieżowych drużyn kaliskiego klubu od 2019 roku, od początku współpracując z trenerem Widerą, pod którego wodzą zdobyła cztery medale mistrzostw Polski.

 Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU