iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Utrudniania na Częstochowskiej!

2022-05-11 11:23:29

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu informuje, że 11 i 12 maja zaplanowane zostały roboty drogowe w zakresie układania bitumicznej warstwy ścieralnej na jezdni ul. Częstochowskiej na odcinku od Ronda Ptolemeusza do ul. Budowlanych.


Prace będą realizowane w dwóch etapach. Pierwszy będzie obejmował układanie bitumicznej warstwy ścieralnej na połowie szerokości jezdni, a odc. od Ronda Ptolemeusza do ul. Wygon z pozostawieniem wjazdu na ul. Wygon. Drugi etap obejmował będzie układanie bitumicznej warstwy ścieralnej na drugiej połowie szerokości jezdni na odc. od Ronda Ptolemeusza do ul. Budowlanych z utrzymaniem wjazdu do Szpitala Kalmedica, os. Amelia oraz Hotelu Seven.

 

Ze względu na ostatnią warstwę nawierzchni, w dwóch etapach od godziny 7:30 do godziny 20:00 nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu kołowego części jezdni po stronie układanej warstwy bitumicznej, w tym również wyjazdu i wjazdu z przylegających do ulicy nieruchomości oraz dróg poprzecznych względem ul. Częstochowskiej.

 

Przy realizacji prac wprowadzony zostanie zakaz wjazdu pojazdów z Ronda Ptolemeusza w ul. Częstochowską (w kierunku ul. Kordeckiego) oraz zamknięcie połączenia ul. B. Chrobrego z ul. Częstochowską. Utrzymany zostanie również jednokierunkowy ruch pojazdów. W drugim etapie nastąpi także zamknięcie połączenia ul. Kordeckiego z ul. Częstochowską.Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU