iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z powiatu

Uwaga! Motocykliści na drogach

2019-04-08 08:04:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Aura sprzyja miłośnikom jednośladów. Pamiętajmy, że przyjemność jazdy musi łączyć się z bezpieczeństwem. W minioną sobotę na drogach powiatu kaliskiego doszło do dwóch zdarzeń z udziałem motocykli.

Do pierwszego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 12 około godz. 13.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący motocyklem, jadąc ul. Łódzką stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w znak, a następnie jednoślad przewrócił się na jednym z pasów jezdni. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia 30-letni kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

 

Do kolejnego zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło o godz. 16.00 w miejscowości Szczytniki, również na drodze krajowej nr 12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni kierowca pojazdu ciężarowego w trakcie manewru skrętu w lewo, zderzył się z kierującym motocyklem, który jechał z przeciwnego kierunku. 39-latek kierujący jednośladem trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, nie posiada on kategorii prawa jazdy uprawniającej do kierowania motocyklami.

 

Źródło: KMP Kalisz


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl