iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Uznany za zmarłego mężczyzna odnalazł się po kilku dniach...

2022-01-11 08:01:00
- Makabryczna pomyłka policjantów z Kalisza. Tamtejsi funkcjonariusze błędnie zidentyfikowali ciało mężczyzny przyjmując, że to poszukiwany 45-latek. Po kilku dniach jednak uznany za zmarłego odnalazł się żywy - podaje RMF FM.

Do tego zdarzenia miało dojść 28 grudnia minionego roku. Wówczas kaliscy policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Wstępnie ustalono, że zmarł z przyczyn naturalnych. Miał to być 45-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Oczywiście o tym fakcie poinformowano najbliższych. Ciało skremowano.

Tymczasem dzień po pogrzebie - 1 stycznia 2022 roku - zgłoszono zaginięcie innego, 44-letniego kaliszanina. Podczas poszukiwań odnaleziono jednak uznanego wcześniej za zmarłego 45-latka.

Prawdopodobnie więc pochowany wcześniej mężczyzna, to poszukiwany 44-latek.

 

- Śledztwo ws. zgonu 44-latka wszczęła Prokuratura Rejonowa w Kaliszu. Śledczy wyjaśniają m.in., w jakich okolicznościach zmarł mężczyzna. Wątek samej pomyłki przy identyfikacji zwłok będzie najprawdopodobniej badany w oddzielnym postępowaniu przez Prokuraturę Okręgową z Ostrowa Wielkopolskiego, która czeka jeszcze na dokumenty od śledczych z Kalisza - informuje RMF FM.


Tagi: kalisz, policja

Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA KALISZ
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU