iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Siatkówka

W czwartek "mecz o sześć punktów"

2021-11-24 10:08:08

W czwartek o 17.15 siatkarki MKS-u Kalisz podejmą w Kalisz Arenie BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Będzie to bardzo ważny mecz dla układu tabeli, ponieważ oba zespoły zajmują obecnie kolejno 10. i 9. miejsce w tabeli TAURON Ligi. Emocji nie powinno zabraknąć tym bardziej, że kaliszanki liczą na przełamanie. Nadzieję daje niezły mecz przeciwko mistrzyniom Polski rozegrany przed tygodniem.

Klub z Bielska-Białej jest bardzo dobrze znany wszystkim fanom żeńskiej siatkówki. To ośmiokrotne złote medalistki Mistrzostw Polski, chociaż ostatni tytuł zdobyły ponad dekadę temu w ostatnich latach walcząc o środek tabeli.

 

W pierwszych dziewięciu rozegranych spotkaniach nowego sezonu siatkarki MKS-u Kalisz zdobyły osiem punktów, o jeden więcej ma na koncie BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Oba zespoły poprzednią serię rozgrywkową kończyły w dobrych nastrojach, chociaż tylko BKS zdobył punkty pokonując 3:2 Radomkę Radom. Siatkarki MKS-u podejmowały we własnej hali Chemika Police i wygrały trzeciego seta, będąc również blisko zwycięstwa w pierwszej partii, Mistrzynie Polski nie pozwoliły jednak na więcej.

 

W ostatnich dwóch spotkaniach z bardzo dobrej strony zaprezentowała się 19-letnia przyjmująca MKS-u, Karolina Drużkowska (17 i 22 punkty). Tym razem Karolina zagra przeciwko swojemu poprzedniemu klubowi i na pewno utrzymanie jej dobrej formy będzie kluczowe w kontekście walki o punkty. Drugą ze zmian w pierwszym meczu prowadzonym przez nowego trenera kaliskich siatkarek, Adama Czekaja, było postawienie w wyjściowym składzie na rozgrywającą Sylwię Kucharską. Po meczu trener Czekaj podkreślał, że patrząc na klasę przeciwnika i fakt, że był to pierwszy mecz pod jego wodzą, był z postawy zespołu zadowolony.

 

Początek spotkania w kaliskiej Arenie w czwartek o godzinie 17:15. Bilety można kupić w Biurze Klubu (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24), na portalu KupBilet.pl, w salonach EMPiK oraz w kasie biletowej bezpośrednio przed meczem.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnieInformacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO
FACEBOOK ikalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl