iKalisz.pl reklamy
Tenis ziemny

W niedzielę w Kaliszu derby Wielkopolski

Po dłuższej przerwie wracają emocje związane z tenisową LOTTO SuperLIGĄ.  W najbliższą niedzielę (23 lipca) w ramach 5. kolejki czekają kibiców derby Wielkopolski, a AZS TENIS powalczy o pierwszą wygraną.

5. kolejka LOTTO SuperLIGI przyniesie derby Wielkopolski. Naprzeciw siebie staną dwie rewelacje sezonu z remisowym bilansem spotkań. Gospodarze pojedynku - OSAVI TENNIS TEAM Kalisz, zajmują obecnie czwarte, ostatnie premiowane awansem do FINAL FOUR, miejsce w tabeli. Kaliszanie są bardzo groźni na swoim obiekcie, o czym przekonała się niedawno ekipa CKT Grodzisk Mazowiecki, wyjeżdżając stamtąd bez punktów. Jeden z filarów drużyny - Piotr Matuszewski, sięgnął ostatnio po złoto w grze podwójnej podczas Narodowych Mistrzostw Polski.

W derbowym pojedynku kaliszanom spróbują pokrzyżować szyki "Wojskowi" z Poznania. WKS Grunwald mimo ostatnich dwóch porażek wciąż marzy o awansie do czołowej czwórki LOTTO SuperLIGI. Silnym punktem poznańskiej ekipy pozostaje niezmiennie świetny deblista Karol Drzewiecki, który ostatnio po raz pierwszy w karierze dostał się do pierwszej setki rankingu ATP w grze podwójnej.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU