iKalisz.pl reklamy
Kalisz

W środę będą utrudnienia w okolicy ulicy Łódzkiej

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu informuje, że w środę, 31 sierpnia w godzinach od 16:00 do 22:00 zostaną wprowadzone zmiany w ruchu drogowym w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu:

1. Na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej i Szlaku Bursztynowego zamknięty zostanie wjazd w ul. Łódzką (odcinek od Szlaku Bursztynowego do ul. Warszawskiej) dla pojazdów ciężarowych. Pojazdy jadące ul. Łódzką od strony ul. Miłej będą przejeżdżały przez Szlak Bursztynowy (zostanie wyznaczony objazd w kierunku Ronda Westerplatte).

2. Dojazd do ulic Sportowej, Żwirki i Wigury oraz odcinek ul. Łódzkiej od Szlaku Bursztynowego do ul. Żwirki i Wigury będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych. Ruch będzie kontrolowany przez policję.

3. Na ul. Łódzkiej (odcinek od ul. Warszawskiej do ul. Żwirki i Wigury) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem ruchu w stronę Szlaku Bursztynowego dla pojazdów jadących od al. gen. Sikorskiego. Ruch pojazdów będzie odbywał się lewym, zewnętrznym pasem ruchu ul. Łódzkiej (patrząc od ul. Warszawskiej),

4. Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Łódzkiej zamknięty zostanie pas prawoskrętu w ul. Łódzką (dla kierowców jadących od centrum miasta).

5. Wyjazd z ulic Więziennej, Ciepłej i Żwirki i Wigury w ul. Łódzką możliwy będzie wyłącznie w lewo, w kierunku Szlaku Bursztynowego.

6. Na ul. Łódzkiej (na odcinku ul. Rajkowska – ul. Miła) zostaną wyznaczone zewnętrzne pasy ruchu do parkowania pojazdów.

 

Decyzję o faktycznym zamknięciu ul. Łódzkiej dla ruchu kołowego podejmie policja.

W wyżej wymienionych godzinach zostaną wyłączone z użytku przystanki autobusowe: Łódzka Warszawska 01, Łódzka Warszawska 02, Łódzka OSRiR 03, Łódzka OSRiR 04 oraz Łódzka Sportowa 05.

 

31 sierpnia w godzinach od 16:00 do 22:00 autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały zmienionymi trasami w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim w Kaliszu.

Autobusy linii nr: 1, 1A, 1B:
• w kierunku osiedla Dobrzec od przystanku Łódzka Miła 06 ulicami: … Szlak Bursztynowy – Częstochowska – Aleja Wolności – Sukiennicza – plac Jana Pawła II...,
• w kierunku ulicy Łódzkiej od przystanku plac Jana Pawła 02 ulicami: Sukiennicza – Aleja Wolności – Częstochowska – Szlak Bursztynowy – Łódzka...
 
Autobusy linii nr 11:
• w kierunku osiedla Dobrzec od przystanku Łódzka Miła 06 ulicami: … Szlak Bursztynowy - Częstochowska - Aleja Wolności - Sukiennicza - plac Jana Pawła II - Babina...,
• w kierunku ulicy Łódzkiej od przystanku Górnośląska Kaliniec 06 ulicami: Górnośląska - Śródmiejska - Aleja Wolności - Częstochowska - Szlak Bursztynowy - Łódzka...
 
W czasie trwania objazdów nieczynne będą przystanki: Łódzka Sportowa 05, Łódzka OSRiR 03 i 04, Łódzka Warszawska 01 i 02. Dodatkowo dla linii nr 11 nieczynne będą przystanki plac Jana Pawła II 01 (dla kierunku do ulicy Łódzkiej) i 02.
 
Autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach usytuowanych na trasie objazdu.
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU