iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Z policji

W święta na podwójnym gazie

2021-04-07 14:16:40

Sześciu zatrzymanych nietrzeźwych kierowców i 597 przeprowadzonych kontroli drogowych, to efekt działań policjantów kaliskiej "drogówki", w okresie Świąt Wielkanocnych.

- Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym, w czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali trzeźwość kierujących oraz stan techniczny pojazdów, a także sposób przewożenia dzieci. Szczególną uwagę zwracali także na zachowanie kierujących, jak i pieszych w rejonach przejść dla pieszych - wyjaśniają kaliscy mundurowi.

Jak wykazały policyjne kontrole, niestety nadal nie wszyscy kierowcy respektują obowiązujące przepisy dotyczące ograniczeń prędkości.

W trakcie działań funkcjonariusze z kaliskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy jednemu kierowcy, który rażąco przekroczył prędkość w terenie zabudowanym - wskazują mundurowi.

Nie mniej jednak tegoroczny świąteczny weekend, kaliscy policjanci uznali za bezpieczny, bowiem od piątku do poniedziałku, odnotowano jedynie 21 kolizji drogowych.

(alf)iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl