iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Wielkopolska Press Photo w Galerii 66

Kilkadziesiąt zdjęć, będących pokłosiem ostatniej edycji konkursu Wielkopolska Press Photo, będzie można oglądać w Galerii 66 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu. Wernisaż w Bibliotece Głównej przy Legionów 66 odbędzie się w czwartek, 2 marca, na godzinę 17.00.

Wielkopolska Press Photo jest corocznym konkursem dla zawodowych fotoreporterów na terenie Wielkopolski, ale również dla amatorów fotografii, dokumentujących lokalne wydarzenia sportowe, kulturalne, życie codzienne oraz przyrodę i ekologię, a także ciekawych ludzi i ich niezwykłe pasje.

Organizowane od 2000 roku przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu przedsięwzięcie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród wielbicieli fotografii.

Edycja 2021 obejmowała także kategorię: czas pandemii, a w 2022 r. z powodu wojny w Ukrainie konkurs się nie odbył. Na wystawie w Kaliszu zaprezentowane zostaną prace nagrodzone i wyróżnione – wybrane spośród 1310 nadesłanych na konkurs. W roku 2021 prace oceniali: Karolina Jonderko, Michał Sita, Mateusz Kiszka i Tobiasz Jankowiak. Przedstawiciele jury i organizatora przyjęli zaproszenie na otwarcie wystawy w kaliskiej Bibliotece w najbliższy czwartek, 2 marca, o godzinie 17.00.

Wstęp wolny.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU