Przede wszystkim wcześniej należy przygotować plan rozmieszczenia" /> Przede wszystkim wcześniej należy przygotować plan rozmieszczenia"/>
Poradnik

Winietki pomogą rozmieścić gości przy stołach

Coraz częściej na weselach można spotkać się z winietkami. Niektórzy goście uważają je za pomocne, innym nie odpowiadają. O czym należy pamiętać, decydując się na winietki?

Przede wszystkim wcześniej należy przygotować plan rozmieszczenia gości. Dobrze jest wtedy znać rozkład sali i to, ile osób zmieści się przy stoliku oraz ile właściwie stołów mamy do dyspozycji.

Najbliżej pary młodej sadza się rodzinę.

Warto wziąć pod uwagę relacje panujące w rodzinach. Osoby nieprzepadające za sobą nie powinny znaleźć się przy jednym stole. Jeśli jest kilka stołów - najlepiej, żeby te osoby siedziały plecami do siebie. W przypadku tylko jednego - po przeciwnych jego końcach. 

Jeśli przy stołach mieszamy rodziny dobrze, aby znalazła się wśród nich osoba komunikatywna, która zaangażuje obie strony.

Można też pomyśleć o komforcie osób starszych i z małymi dziećmi - lepiej posadzić je z dala od głośników czy klimatyzacji.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Jubiler No. 1 - Ostrów Wlkp.
JUBILER ŚPITALNIAK