iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Stawiszyn

Włamywał się do sklepów, miał też marihuanę

2020-05-04 07:05:00

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie zatrzymali 28-latka podejrzanego o dwie kradzieże z włamaniem do sklepów. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła ponad 5 tys. zł. Podczas zatrzymania policjanci zabezpieczyli w pojeździe użytkowanym przez 28-latka marihuanę.

Pierwszy przypadek kradzieży z włamaniem do sklepu na terenie gminy Ceków policjanci odnotowali w lutym bieżącego roku. Łupem sprawcy padł tytoń oraz papierosy. Do kolejnego włamania doszło kilkanaście dni później na terenie gminy Żelazków. W tym przypadku sprawca ukradł ponad 250 paczek papierosów znajdujących się w sklepie. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonych wynosiła ponad 5 tys. złotych.

 

Zgromadzone w tych sprawach informacje wskazywały, że sprawcą obu tych przestępstw mogła być ta sama osoba. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie wytypowali krąg podejrzewanych. Ostatecznie 22 kwietnia w związku ze sprawą, został zatrzymany 23-letni mieszkaniec gminy Żelazków. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli w pojeździe użytkowanym przez młodego mężczyznę blisko 40 gramów marihuany.

 

Następnego dnia 23-latek usłyszał zarzuty. Odpowie za dwie kradzieże z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających. Za te przestępstwa grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Kalisz


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl