iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wydarzenia

WOŚP w Kaliszu

2020-01-09 11:01:00

Zdjęcie: kalisz.pl
Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach pojawią się wolontariusze z puszkami oklejonymi charakterystycznymi czerwonymi sercami.

Nadrzędnym celem WOŚP-u jest pomoc najbardziej potrzebującym. Podczas tegorocznego finału zbierane są środki finansowe na realizację celów związanych z dziecięcą medycyną zabiegową. Działania orkiestry możemy wesprzeć m.in. podczas licytacji. Ciekawą ofertę dla licytujących przygotowali prezydent Krystian Kinastowski oraz wiceprezydenci: Grzegorz Kulawinek i Mateusz Podsadny.

Zdobyć można voucher na specjalne zwiedzanie nowo wyremontowanej wieży ratuszowej – w roli przewodnika wystąpi Krystian Kinastowski, prezydent miasta Kalisza. Ponadto także wyjątkowy - wykonany ze srebra i bursztynu - denar kaliski, który został wybity w Mennicy Polskiej S.A. w 2009 roku, z okazji jubileuszu 1850-lecia istnienia miasta Kalisza oraz rękawice bokserskie z dedykacją Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka.

Finał WOŚP rozpocznie się o godz. 16.00. W programie występ chóru Szkoły Podstawowej nr 9 im. 25. Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej, Szkoły Artystycznej Talent Studio, pokaz tańca Sieraszewski Dance Studio oraz występ Zespołu JMS Band. Nie zabraknie oczywiście licytacji.

W godz. 15.30 – 19.00 zostanie przeprowadzona akcja poboru krwi. Odbędzie się także wystawa „Calisia RC Team”. O 20.00 rozbłyśnie tradycyjne światełko do nieba.

Podczas koncertu finałowego na scenie zobaczymy Kasię Moś.

Impreza odbędzie się w Hali Kalisz Arena.

 

 
Źródło: kalisz.pl


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl