iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Lisków

Wsparli zakup aparatu USG

2021-05-06 14:36:09

34 tys. zł przekazał samorząd gminy Lisków na rzecz miejscowego Towarzystwa Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Środki finansowe spożytkowane zostaną na zakup aparatu do wykonywania badań USG narządów ruchu w ramach zadania "Profilaktyka, ochrona i promocja zdrowia mieszkańców gminy Lisków w 2021 r.".

- Nowy sprzęt pozwoli na diagnostykę wielu schorzeń w tym urazów, zapaleń, wad wrodzonych narządów ruchu czy zmian zwyrodnieniowych i przeciążeniowych stawów, ścięgien, więzadeł i mięśni. Wykonanie badania USG pozwoli również ocenić efekty leczenia operacyjnego - zwracają uwagę władze gminy i zachęcają mieszkańców gminy do korzystania z nowego urządzenia.

 

To nie pierwszy raz, kiedy liskowski samorząd dotuje zakup nowej aparatury przez towarzystwo. W ubiegłym roku wsparł zakup aparatu do drenażu pneumatycznego wykorzystywanego w przypadku obrzęku limfatycznego oraz fali uderzeniowej, która pomocna jest w zwalczaniu dolegliwości bólowych układu mięśniowo – szkieletowego. Wówczas przekazany zastrzyk finansowy wyniósł niespełna 30 tys. zł.

(alf)

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl