iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Z policji

Wybił szybę, zabrał sprzęt za blisko 4 tys. zł

2020-10-22 13:10:00

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do zaparkowanego auta, skąd zabrał m.in. akcesoria wędkarskie. Za tego typu przestępstwo grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

5 października br. właściciel osobowego forda zaparkował swój pojazd na jednym z parkingów w rejonie ogródków działkowych. Kiedy dotarł na teren posesji, usłyszał charakterystyczny dźwięk wybijanej szyby. Zaniepokojony wrócił na parking. Już na miejscu zorientował się, że ktoś wybił tylną szybę w jego pojeździe. Z auta zniknęły akcesoria wędkarskie, głośnik oraz narzędzia. Łączna suma strat została oszacowana na kwotę blisko 4 tys. złotych. Jeszcze tego samego dnia pokrzywdzony stawił się do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu i złożył zawiadomienie w tej sprawie.

 

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego. Informacje przekazane przez zawiadamiającego oraz ustalenia policjantów pozwoliły wytypować sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 39-letni kaliszanin. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w miejscu zamieszkania. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

 

39-latek usłyszał zarzut w tej sprawie. Grozi mu kara 10-lat więzienia.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: KMP Kalisz


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl