iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Wystąpili młodzi artyści

2019-07-29 10:07:00

Za nami II Edycja Koncertu Młodych organizowanego przez młodzieżową organizację Młodzi Kaliszanie. Koncert odbył się w Kaliszfornia Music Club.

Impreza wystartowała o godz. 19.00 i zagrali na niej tacy artyści jak: Przemysław Majewski - twórca płyty na 100-lecie odzyskania niepodległości "Międzywojenna nuta", DJ Oxer - kaliski DJ, jeden z najzdolniejszych producentów muzycznych młodego pokolenia, Afee H - dziennikarz radiowy, DJ pochodzący z Gniezna, Eber - kaliski raper oraz DAQU - artysta Piano Songu, Raper z Kalisza.

Impreza była organizowana ze wsparciem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu, firmy DGCS oraz Piano Song. Przez imprezę przewinęło się wielu młodych ludzi, jak i osób starszych. Inicjatywa "Koncert Młodych" ma na celu promocję lokalnych młodych muzyków oraz ożywienie kulturalne miasta. Jest to jeden ze sztandarowych projektów Młodych Kaliszan, który ma być realizowany corocznie w wakacje. Są już plany na rozwinięcie projektu i organizowanie koncertów raz na kwartał ze względu na spore zainteresowanie i chęć młodych ludzi do pokazania swoich artystycznych możliwości.

 
Fotorelacja
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl