iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Za bardzo spieszył się w góry

2021-03-18 13:03:00

O 81 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym (obowiązuje ograniczenie do 50 km/h), 31-letni kierowca mercedesa. Jak mężczyzna tłumaczył swój pośpiech policjantom kaliskiej drogówki podczas kontroli drogowej?

- Kierowca podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że przekroczenie prędkości wynikało z tego, że śpieszył się na weekend w góry - wyjaśniają mundurowi.

Ostatecznie 31-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.  Do tego policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy i mężczyzna będzie mógł wsiąść za kierownicę swojego auta najwcześniej za trzy miesiące.

Policjanci natomiast apelują o zdjęcie nogi z gazu. Zbyt szybka jazda, to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale także duże zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

- O tej porze roku pogoda potrafi być jeszcze zmienna, a świecące słońce nie zawsze oznacza suchą nawierzchnię, dlatego należy przestrzegać obowiązujących ograniczeń i co niezwykle ważne dostosować prędkość do panujących warunków - zwracają uwagę policjanci. 

(alf)

 iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl