Mieszkańcy miasta skorzystali z bezpłatnych:
- badań mammograficznych w ramach miejskiego programu polityki zdrowotnej - wczesnego wykrywania chorób piersi u kobiet na lata 2026-2027,
- wideodermatoskopowego mapowania ciała w kierunku wykrywania czerniaka,
- badań RTG płuc,
- badań cytologicznych,
- konsultacji farmaceutycznych,
- instruktaży samobadania piersi.
A już 23 maja w godz. 10.00-14.00 w ZPOZ "PULS" Przychodni Medycyny Rodzinnej przy ul. Polnej 29 odbędzie się kolejna "Biała Sobota".














