iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Zabawa na Złotym Rogu. Nie będzie fajerwerków, będą zimne ognie

- Zapowiadany pokaz sztucznych ogni w ramach zabawy sylwestrowej dla dzieci na Złotym Rogu nie będzie przypominał klasycznych fajerwerków - informuje kaliski magistrat.

Ta informacja to pokłosie wcześniejszej o zabawie z fajerwerkami na Złotym Rogu. Teraz magistrat podaje więcej szczegółów.

- 31 grudnia rodzice otrzymają zimne ognie i konfetti. Miasto nie planuje użycia wysokich, głośnych fajerwerków. Będzie to bezpieczna impreza dla dzieci. O godz. 18.00 symbolicznie powitamy Nowy Rok z wykorzystaniem zimnych ogni i konfetti, bez wystrzałów. Wszystkich kaliszan i gości przebywających w mieście zapraszamy na pierwszego miejskiego sylwestra, którego głównymi odbiorcami są dzieci. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16.00, 30 i 31 grudnia, na Złotym Rogu - zaprasza Urząd Miasta Kalisza.

Młodsi i nieco starsi uczestnicy imprezy mogą liczyć na animacje w domku Mikołaja, mini disco, które poprowadzi DJ Sławomir Janelt, upominki, zimne ognie oraz konkursy z nagrodami. Dla chętnych przygotowane zostanie specjalne stanowisko, na którym będzie można pomalować włosy, wykonać diamentowy i metaliczny makijaż oraz kolorowe warkoczyki. Uczestnikom zabawy towarzyszyć będą Barbie i Ken. Zapraszamy!


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU