iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Zapisy na Rajd Rowerowy Szlakiem Kulinarnym Kaliskie Smaki i Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej

14 października odbędzie się ostatni w tym sezonie rajd rowerowy organizowany przez powiat kaliski - Szlakiem Kulinarnym "Kaliskie Smaki" i Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej.

Do pokonania będzie dystans ok. 50 kilometrów. Odwiedzimy łącznie dwa punkty znajdujące się na szlaku kulinarnym: Piekarnię "Bułeczka" w Zagorzynie oraz Hotel Kristoff w Łaszkowie, a w tym pierwszym punkcie planujemy również degustację pysznych soków z Tłoczni Soków Owocowych Płonka. Po drodze zajrzymy również do tajemniczych wnętrz czterech drewnianych świątyń, a będą to: kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Pamięcinie, kościół pw. Wszystkich Świętych w Rychnowie, kościół pw. NMP w Blizanowie oraz kościół pw. św. Andrzeja Apostoła w Borkowie Starym. Komandorem rajdu będzie niezawodny pasjonat turystyki rowerowej Krzysztof Wydra. Koszt uczestnictwa to 20 złotych. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail: promocja@powiat.kalisz.pl .

Aby wziąć udział w Rajdzie wystarczy zapisać się poprzez wyżej wskazany e-mail (podając imię i nazwisko) oraz dokonać opłaty wpisowej w wysokości 20 złotych na konto Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej: 03 8404 0006 2004 0021 3817 0001.

Podczas Rajdu każdy z cyklistów otrzyma słodki poczęstunek z Piekarni "Bułeczka" w Zagorzynie. W tym miejscu odbędzie się również degustacja soków z Tłoczni Soków Owocowych Płonka, a w Hotelu Kristoff będzie miał miejsce poczęstunek w postaci pysznej zupki.

Trasa ok. 50 kilometrów pod wodzą Komandora Rajdu Krzysztofa Wydry. Zbiórka godz. 8.30 pod Starostwem Powiatowym w Kaliszu - Start godz. 9.00 Starostwo Powiatowe w Kaliszu - Piekarnia Bułeczka w Zagorzynie - Kościół pw. Jana Chrzciciela w Pamięcinie - Kościół pw. Wszystkich Świętych w Rychnowie - Hotel Kristoff w Łaszkowie - Kościół pw. NMP w Blizanowie - Park Russów - Kościół pw. Św. Andrzeja Apostoła w Borkowie Starym - Meta Kalisz (ok. 14.00).

 

Źródło: powiat.kalisz.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU