iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Zderzenie ciągnika rolniczego z samochodem osobowym

Zdjęcie: sekc. Bartosz Jasiński

2 stycznia przed godz. 18.00 na drodze krajowej nr 25 doszło do wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu osobowego.

Pojazdami łącznie podróżowały trzy osoby. Wszystkie zdołały samodzielnie opuścić pojazdy. Dwie osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej.

Droga została całkowicie zablokowana. - Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia następnie przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu karetki pogotowia personel medyczny przejął opiekę nad poszkodowanymi. Na podstawie przeprowadzonych badań ZRM podjął decyzję o przewiezieniu obu osób do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej hospitalizacji. Ruch na drodze na czas prowadzonych działań był całkowicie zablokowany, Policja zorganizował objazdy. Po zakończeniu czynności realizowanych przez Policję z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz pozostałości powypadkowe. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały usunięte przez pomoc drogową - podaje kpt. Szymon Woźniak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Działania straży pożarnej trwały 2 godziny i 34 minuty. W akcji wzięły udział: zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kaliszu oraz dwa zastępy OSP Tykadłów.

Źródło: gov.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU