iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Zderzenie dwóch samochodów, poszkodowani trafili do szpitala

2022-01-14 12:01:00
Zdjęcie: KM PSP Kalisz
W środę o godz. 21.26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Pruszków.

Po przyjeździe straży na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego zostały poszkodowane dwie osoby jadące samochodem marki Renault Scenic. Natomiast jedna osoba podróżująca oplem astrą nie wymagała udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy. - Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jednocześnie ratownicy udzielili KPP osobom poszkodowanym. Przybyły na miejsce ZRM  zabrał osoby poszkodowane do szpitala celem dalszej diagnostyki. W tym samym czasie strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. Dalsze czynności prowadziła policja - informuje Komenda Miejska Straży Pożarnej w Kaliszu.

 

Ruch w miejscu zdarzenia był zamknięty w obu kierunkach. Po wykonaniu czynności przez policje i zabraniu pojazdów przez pomoc drogową plamy z płynów eksploatacyjnych posypano sorbentem, który następnie zebrano wraz z pozostałościami z jezdni. W działaniach uczestniczyły: zastęp z JRG1 , zastęp z OSP Rychnów oraz zastęp z OSP Blizanów.

Źródło: KM PSP Kalisz


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA KALISZ
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU